محتوای بخش تک نفره و داستانی بازی Battlefield 1 مشخص شد

محتوای بخش تک نفره و داستانی بازی Battlefield 1 مشخص شد

همان طور که می دانید، موسسه ESRB، سازمانی است که مسئولیت رده بندی سنی بازی ها را بر عهده دارد. ESRB محتوی بخش داستانی بازی BF 1 را رده بندی سنی کرده که شاید مقداری به ما در رابطه با محتویاتش ایده دهد. همان طور که پیش بینی هم می شد، ESRB این بازی را برای درجه سنی M، یعنی گیمرهای ۱۷ سال یا بالاتر را دارند رده بندی کرده. بازی های با درجه سنی M، شامل خون، خشونت بالا و کلمات نامناسب هستند. توضیحات ESRB را می توانید در ادامه مشاهده نمایید:

Battlefield 1 عنوانی در سبک اول شخص تیراندازی است که در مناطق گوناگون دوران جنگ جهانی اول جریان دارد. بازی‌بازان در طول پیشرفت در بخش داستانی، کنترل خلبان جنگنده، خدمه، جنگجوی شورشی و پیام‌رسان را به‌‌منظور به پایان رساندن ماموریت‌ها به‌دست می‌آورند. شخصیت‌های بازی از سلاح‌هایی مانند رایفل، هفت تیر، مسلسل و نارنجک برای کشتن سربازان در دشمنن در جنگ‌های دیوانه‌وار و واقع‌گرایانه استفاده می‌کنند. جنگ‌ها با شنیدن صداهای مکرر تیراندازی، گریه دیگران از درد و انفجارها در بازی نشان داده می‌شوند.

برخی صحنه‌ها دشمنانی که شعله افکن دارند را به تصویر می‌کشند. صداهای سربازان در هنگامی که در شعله‌های آتش می‌سوزند شنیده می‌‌شود. بازی‌بازان همچنین می‌توانند از چاقو یا سرنیزه برای از بین بردن دشمنان به‌صورت مخفی‌کاری استفاده کنند. پاشیده شدن خون در زمانی که دشمنان ضربه می‌خورند هم قابل مشاهده است. یکی از صحنه‌ها خون و اجساد را پس از نبرد به تصویر می‌کشد. کلمه “****” هم در دیالوگ‌ها شنیده می‌شود.

 

بازی Battlefield 1 در ۲۱ اکتبر (جمعه ۳۰ مهر) برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. مشترکین EA Access یا Origin Access هم می‌توانند نسخه اصلی را در ۱۸ اکتبر (سه‌شنبه ۲۷ مهر) تجربه کنند البته در E3 2016 اعلام شد دارندگان کنسول ایکس‌باکس وان حتی زودتر می‌توانند به تجربه بازی بپردازند.


 

نظر خود را بنویسید

avatar