با نمرات بروزرسانی شده بازی مافیا ۳ همراه باشید. متای بازی کمی افزایش یافت!

با نمرات بروزرسانی شده بازی مافیا ۳ همراه باشید. متای بازی کمی افزایش یافت!

هفته گذشته که بازی مافیا ۳ عرضه شد، امتیازاتی از این بازی منتشر کردیم. با گذشت یک هفته، دیگر وبسایت های بازی هم اقدام به نقد و بررسی این بازی کرده اند که در ادامه خواهیم دید. متای بازی پس از یک فته به عدد ۶۷ رسیده. اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که متای یک بازی برایشان مهم است، از آن نا امید خواهید شد! در ادامه با بعضی از نقدها و امتیازات همراه ما باشید!

Rectify Gaming: 81/100

Forbes: 81/100

Hardcore Gamer: 80/100

PurePlaystation: 80/100

Mafia 3 کلا درباره این است که لینکن کلی از پایین به بالا ظهور می‌کند. بخش داستانی بازی دارای یک تجربه خوب از مد افتاده است که می‌خواهد به آن وارد شوید و می‌دانید چیست؟ تمام نویسنده‌ها، توسعه‌دهندگان و بازیگران آن هر زمان که یک شخصیت دهان خود را باز کند، لایق توجه کامل شما هستند. به روایت داستانی Mafia 3 بیشتر توجه کنید و در پایان پاداشی به شما داده می‌شود که خواهان چیز بیشتری از آن خواهید بود. گیم‌پلی Mafia 3 قوی‌ است؛ حتی اگر پس از مدتی فقط یک سمت را در پیش بگیرد، نقشه‌ای بزرگ برای کاوش، ماموریت‌ها و آیتم‌های معنی‌دار برای جمع‌آوری دارد. شانس اینکه کمتر از ۲۰ ساعت آن را تجربه کنید، کم است و بازی حداقل بالای ۲۰ ساعت شما را غرق شهر New Bordeaux خواهد کرد.

PSX-Sense.nl: 70/100

Mafia 3 عنوانی با داستان بزرگ و جالب است و اگر بتوانید از گیم‌پلی تکراری و مشکلات فنی آن بگذرید، بسیار لذت‌بخش خواهد بود. جهان‌باز Mafia 3 بیشتر حس یک نقشه باز به‌همراه هیچ‌گونه فعالیت برای انجام را دارد که شرم‌آور است.

Areajugones: 60/100

Mafia 3 واقعا آغاز قدرت‌مندی دارد اما این عنوان در زمانی که بازی‌باز پیشرفت می‌کند، شکست خود را نشان می‌دهد. تنها بخشی که می‌توان آن را به عنوان چیز بزرگی دید، داستان بازی است اما مشکلات فوق‌العاده گیم‌پلی و گرافیک Mafia 3 را به سوی شکست برد.

Trusted Reviews: 60/100

ThisGenGaming: ۵۰/۱۰۰

Mafia 3 پتانسیل جدی‌ای داشت اما توسط یک داستان کسل کننده و تکراری با شکست مواجه شد. احساس می‌کردم که یک کار را در بازی بارها و بارها انجام می‌دادم و هیچ تنوعی نمی‌دیدم. مشکلات و باگ‌ها در طول بازی پراکنده هستند و جای تعجب است که از همان اوایل بازی خود را نشان می‌دهند که تاثیر منفی‌ای برروی تجربه‌تان می‌گذارد. حال Mafia 3 از یک شکست کامل به دور است و همچنان می‌توان موارد سرگرم کننده‌ای را در بازی یافت اما موردی نیست که من پیشنهاد کنم قیمت کامل ۶۰ دلار را برای آن بپردازید.

نکات منفی: ماموریت‌های کسل کننده و تکراری – باگ‌ها و مشکلات دیگر

نکات مثبت: محیط و دوران قدیمی بازی به‌خوبی کار شده است – موسیقی‌های شگفت‌انگیز

Gameblog.fr: ۵۰/۱۰۰

Mafia 3 برای تبدیل شدن به رئیس سبک اکشن جهان‌باز، فاقد جدیت است. بازی مطمئنا محیط و دوران جالبی دارد و سناریوی آن به لطف کات‌‌سین‌های شگفت‌انگیزش به حداکثر بهره‌وری رسیده‌ است اما احساس نمی‌شود که ساخت بازی در بخش جلوه‌ها و گرافیک به پایان رسیده باشد و مکانیک‌‌های آن بسیار تکراری و بد است.

Guardian: 40/100

خط داستانی عالی، صداگذاری بسیار خوب و انیمیشن‌های قانع کننده، بازی را  به زندگی باز می‌گردانند اما این موارد نمی‌توانند روند تکراری گیم‌پلی را جبران کنند.

Xbox Achievements: 77/100

یک درام جرم و جنایی جهان‌باز که فقط توسط باگ‌های عمدتا بی‌آزار لکه دار شد. Mafia 3 در ارائه داستانی قوی به‌همراه شوتینگ و مخفی‌کاری بسیار خوب موفق است. بازی ماموریت‌های تکراری دارد و برروی تجربه آن زیاد کار نشده اما همچنان در Mafia 3 بسیار سرگرم خواهید شد.

IGN: 75/100

حتی اگر گیم‌پلی بازی به ندرت چیزی به غیر از استانداردهای کهنه و روند تکراری ارائه ندهد، شخصیت‌های قوی و خط داستانی دلگرم کننده Mafia 3 من را تا آخر بازی مشغول خود کرد.

SpazioGames: 75/100

Mafia 3 عنوانی با دو روح است: این عنوان داستانی تحسین‌ بر انگیز راجع به انتقام دارد و به یک زمینه دقیق تاریخی احترام می‌گذارد اما از نقص‌های فنی زیادی رنج می‌برد.

PlayStation LifeStyle: 75/100

Cheat Code Central: 70/100

Merlin’in Kazanı: ۶۰/۱۰۰

چند ساعت اول Mafia 3 عالی است. واقعا حس تازه‌ای می‌دهد اما پس از مدتی شروع به کسل کننده شدن می‌کند چراکه متوجه می‌شوید یک کار را بارها و بارها برای پیشروی در خط داستانی انجام می‌دهید و از نظر گرافیکی هم در حد عناوین سال ۲۰۱۶ نیست.

Digital Spy: 50/100

متای مافیا 3


 

 

نظر خود را بنویسید

avatar