تاریخ نقد و بررسی های بازی Battlefield 1 مشخص شد !

تاریخ نقد و بررسی های بازی Battlefield 1 مشخص شد !

تنها ۷ روز دیگر تا انتشار بازی مورد انتظار Battlefield 1 مانده است. بازیی که با منتشر کردن ویدئوها و تریلرهای جذاب، و همچنین نسخه بتای عالی، توانسته گیمرهای بسیاری را مجذوب خود کند. البته اعضای Early Enlister می توانند بازی را هم زودتر تجربه نمایند. این نسخه از نسخه ۶۰ دلاری معمولی گران تر است.

اما خبر اصلی که منتشر شده، تاریخ نقد و بررسی های این بازی است که توسط یک اینسایدر به نام Shinobi602 منتشر شده. به گفته این فرد، نقدهای بازی روز دوشنبه ۲۶ مهرماه ساعت ۱۳:۳۰ به وقت تهران منتشر خواهد شد. همان طور که گفتیم، افرادی که نسخه Early Enlister را خریده باشند، می توانند بازی را زودتر از زمان انتشار تجربه کنند. کاری که EA انجام داده بسیار خوب است. خصوصا زمانی که برخی از استودیوها اجازه تجربه زودتر بازی های را به منتقدین نمی دهند.

این فرد اینسایدر در توئیتر خود نوشت:

نقد و بررسی‌های Battlefield 1 باید در ۱۷ اکتبر (دوشنبه ۲۶ مهر) منتشر شوند.

— shinobi602 (@shinobi602) October 10, 2016

 

بتای Battlefield 1 با داشتن ۱۳٫۲ میلیون بازی‌باز به بزرگ‌ترین بتای الکترونیک‌آرتز در تاریخ تبدیل شده است. با توجه به اطلاعات، تعداد بازی‌بازان بتای Battlefield 1 دو برابر از نیروهای بریتانیایی و عثمانی‌ای که در طول جنگ جهانی اول در خاورمیانه مستقر شدند هم بیشتر بود.

بازی Battlefield 1 در ۲۱ اکتبر (جمعه ۳۰ مهر) برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد اما دو گروه از افراد می‌توانند بازی را زودتر تجربه کنند. مشترکین EA/Origin Access می‌توانند از هم‌اکنون وارد مرحله آزمایشی ۱۰ ساعته از نسخه نهایی شوند و تمام حالت‌ها آزاد است. شما اجازه تجربه تمام حالت‌های بخش چندنفره و چند ماموریت بخش داستانی به‌صورت کاملا آزاد را دارید. همچنین پیشرفت‌‌های شما در نسخه نهایی که در ۲۱ اکتبر (جمعه ۳۰ مهر) انتشار می‌یابد هم ثبت می‌شوند.


 

نظر خود را بنویسید

avatar