فهرست بیشترین دانلودهای پلی استیشن در سال ۲۰۱۶ مشخص شدند

فهرست بیشترین دانلودهای پلی استیشن در سال ۲۰۱۶ مشخص شدند

با اینکه سال ۲۰۱۶ به اتمام رسیده اما هنوز هم آماری از میزان فروش بازی ها، کنسول ها و لوازم جانبی آن ها منتشر می شود که دیدن و دانستن آن ها خالی از لطف نیست. در سال ۲۰۱۶ بازی های بسیاری منتشر شدند که سبک شوتر جزو بهترین ژانرها بود و فروش بسیار خوبی را تجربه کرد. جدا از عناوینی مانند Battlefield و Call Of Duty که هر ساله منتشر می شوند، بازی های دیگری در سبک شوتر منتشر شدند که توانستند فروش خوبی را تجربه کنند. بازی های مانند Overwatch، Doom و Titanfall 2جزو این بازی های بودند که در ادامه لیست کامل آن ها را با هم مشاهده خواهیم کرد.

اما بازی هایی خارج از سبک شوتر هم منتشر شدند که بسیاری از آن ها عناوین انحصاری دو کنسول پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان بودند. می توان از بازی های فوق العاده Uncharted 4، The Last Guardian و Dishonored 2 برای کنسول پلی استیشن ۴ نام برد که گیمرها از تجربه آن ها لذت بردند.

اما شاید سال ۲۰۱۶ را بتوان سال بازی های مستقل نام برد. سال گذشته بازی های مستقل بسیار با کیفیتی وارد بازار شد که از آن ها می تواند به Firewatch، Inside، Owlboy و … نام برد که توانستند امتیازات بسیار خوب و جوایز ویژه ای را کسب کنند. با اینکه سال ۲۰۱۶ سال بسیار خوبی برای گیمرها بود، اما با توجه به بازی هایی که قرار است در سال ۲۰۱۷ منتشر شود، شاید سال ۲۰۱۷ را بتوان بهترین سال کنسول های نسل هشتمی دانست.

اضافه شدن هدست واقعیت مجازی و انتشار بازی هایی مانند Red dead Redemption 2 و عناوین انحصاری بسیاری که سونی معرفی کرده می تواند سال ۲۰۱۷ را به یکی از بهترین سال های صنعت گیم تبدیل کند. شاید بتوانیم در سال حدید عناوینی مانند The last of us 2 و God of war جدید را شاهد باشیم. در لیست زیر می توانید بهترین عناوین سال ۲۰۱۶ را مشاهده فرمایید.

 

۱Rocket League
۲Battlefield 1
۳Minecraft
۴Call of Duty: Infinite Warefare
۵Tom Clancy’s The Division
۶Grand Theft Auto V
۷Overwatch: Origins
۸Battlefield 4
۹No Man’s Sky
۱۰EA SPORTS FIFA 17
۱۱NBA 2K17
۱۲Need for Speed
۱۳Star Wars Battlefront
۱۴Tom Clancy’s Rainbow Six Siege
۱۵Battlefield Hardline
۱۶Madden NFL 17
۱۷The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition
۱۸UNCHARTED 4: A Thief’s End
۱۹The Last Of Us Remastered
۲۰FINAL FANTASY XV

 

نظر خود را بنویسید

avatar
wpDiscuz