نکات طراحی صفحه اول سایت تجاری

نکات طراحی صفحه اول سایت تجاری

در طراحی صفحه اول یک وب سایت تجاری چه نکاتی را رعایت کنیم

۱- معرفی محصولات

۲-تماس با ما

۳-درباره ما

۴-لیست مشتریان

۵- مقالات وخدمات رایگان

۶-درگاه پر داخت آنلاین

۷-سیستم

۸-نطرسنجی وصحبت مشتریان

۹- آماربازدید کنندگان

۱۰-بخش پرسش وپاسخ

۱۱-سرعت لود

۱۲- رعایت استانداردها درطراحی مانند رنگ ونوع فونت

۱۳-دسترسی راحت به تمام قسمت های سایت از هرجای سایت

 

قسمت های مهم در طراحی یک وب سایت تجاری

ابزارهایی که در طراحی سایت می تواند استفاده شود.

۱-نام سایت

انتخاب نام سایت

۲-لوگوی سایت که در بالای وب سایت درقسمت آدرس بار قرار می گیرد

۳-نکات طراحی صفحه اول

۴-سیستم عضویت : دروب سایت هایی کاربرد دارد که کاربران پس از ثبت نام در وب سایت می توانند از امکانات ویژه ای استفاده کنند ، مانند سایت های آموزشی .

نکته : اکثریت وب سایت های شرکتی ، تجاری و صنعتی نیازی به سیستم عضویتی ندارند چرا که اطلاعات ویژه ای برای در اختیار قرار گذاشتن کاربران ندارند

۵-ماژول فروشگاه : این ابراز برای وب سایت محلی فروشگاهی می تواند مفید باشد و در واقع ابزاری است برای دسته بندی انواع محصولات و سپس قرار دادن محصولات متنوع در دسته بندی های مخصوص به خودشان همراه با توضیحات و عکس محصولات

ماژول فروشگاه

۶-ماژول دانلود : این ابزار به شما کمک می کند تا بتوانید فایل هایی را جهت دانلود کاربران وب سایت تان در سایت قرار داده و آن ها را مدیریت کنید.

ماژول دانلود

۷-گالری تصاویر: از این ابزار برای نشان دادن تصاویر کارخانه و کارگاه و یا فروشگاه ، تصاویر نیروی انسانی و مدیران و کارمندان سازمان و یا برای نمایش پروژه های انجام شده در توسط شرکت استفاده می شود.

۸-ابزار گوگل مپ:این ابزار برای نمایش دادن موقعیت مکانی شما درنقشه گوگل مپ استفاده می شود.

ابزار گوگل مپ

۹-درگاه پرداخت آنلاین :باکمک این ابزار کاربران سایت شما می توانند مستقیمأ از سایت شما خرید کرده و پول به حساب شما واریز کنند،شما می توانید درگاه بانک را از کلیه بانک ها تهیه کنید که درست بانک ها عمومأ بانک ملت و پارسیان خدمات بهتری دراین زمینه ارائه می کنند. لازم به ذکر است پیش نیاز گرفتن درگاه پرداخت اینترنتی، گرفتن نماد اعتماد الکترونیکی از سایت enamad.ir می باشد که در واقع این نشان به شکلی تأیید کننده کسب کار شما در دنیای اینترنتی می باشد .با توجه به اینکه گرفتن این نماد می تواند زمان بر باشد و ممکن است تا چند هفته طول بکشد دوستانی که درگرفتن درگاه پرداخت عجله دارند می توانند به صورت موقت از درگاه های واسط مانند زرین پال ،تک پی استفاده کنید این شرکت های واسط ،در ازای گرفتن درصدی ازهر تراکت حداکثر تا ۳ درصد این خدمت را به شما بدون اتلاف زمان ارائه می کنند.

درگاه پرداخت درگاه پرداخت

۱۰-ابزارجستجو :این ابزار برای طراحی سایت های فروشگاهی بیشتر مورد استفاده می باشد و همچنین سایت هایی که دارای مطالب و محتوای بسیار زیادی می باشند.

ابزار جستجو

نویسنده :طراحی سایت در اصفهان

نظر خود را بنویسید

avatar
wpDiscuz