خسارت های اسباب کشی

خسارت های اسباب کشی

اسباب کشی یکی از کارهای سخت و پر استرس است . به خصوص اسباب کشی منزل که برای هر فردی حداقل یکبار پیش آمده است. برای اینکه یک اسباب کشی راحت داشته باشید باید همه کارها را از قبل هماهنگ کنید. مثلا با یک شرکت باربری مناسب برای روز اسباب کشی هماهنگ کنید.روز قبل از اسباب کشی تمام وسایل را به طور کامل و مرتب بسته بندی کنید. تا با کمبود وقت مواجه نشوید . همچنین اگر در بسته بندی دقت نکنید ممکن است به وسایلتان آسیب و خسارت وارد شود. این را میدانیم که هیچ کس دلش نمیخواهد وسایلی خراب داشته باشد و به طبع همه افراد دوست دارند یک اسباب کشی بدون ناراحتی و خسارت داشته باشند.

شرکت باربری مناسب:

برای اینکه بتوانیم یک شرکت باربری مناسب انتخاب کنیم باید موارد مهمی را بررسی کنیم. مواردی همچون سوابق شرکت ، هزینه متناسب و همچنین داشتن بیمه باربری. بیمه باربری از مواردی است که در اسباب کشی کاربرد زیادی دارد . که در مقالات بعدی به طور کامل توضیح خواهیم داد.

برای هماهنگی با شرکت باربری اصفهان اینجا کلیک کنید.

در هر اسباب کشی حتی با وجود کارگران ماهر و شرکت باربری مناسب باز هم ممکن است خسارت هایی به لوازم وارد شود. اما در اینجا است که تفاوت یک شرکت معتبر با شرکت های کلاهبردار مشخص میشود.شرکت های معتبر در صورت به وجود آمدن خسارت بر وسایل مشتری از بیمه باربری استفاده کرده و خسارت را به مشتری میپردازند.

قوانین بیمه باربری:

قوانین بیمه شامل ماده های بسیاری میشود که میتوانید به طور کامل در قسمت قوانین سایت مشاهده کنید. داشتن اطلاعات کامل از قوانین در مواردی که شرکت موجب خسارت به وسایل شما شده است ، لازم و ضروری می باشد. به این صورت که اگر خسارت به وسایل وارد شده باید خشم خود را کنترل کرده و طبق قانون بیمه باربری هزینه خسارت را از شرکت دریافت کنید. برای اینکه از خسارت ها اطمینان پیدا کنید باید سریعا بعد از حمل اسباب ها به مکان جدید آنها را بررسی کنید تا مطمئن شوید که خسارتی وارد نشده است. به این صورت که تمام مبلمان و … را از چوب و پارچه و غیره مورد بررسی قرار دهید. تا در صورت خسارت سریعا اقدام کنید.

اثبات خسارت ها به شرکت:

همانطور که میدانید برای اینکه هزینه خسارت ها را از شرکت بگیرید باید آسیب های وارد شده را اثبات کنید که توسط کارگران شرکت اتفاق افتاده است. یکی از راه هایی که میتوانید این موضوع را ثابت کنید این است که قبل از اینکه وسایل را به شرکت بسپارید از آنها عکس بگیری. نکته مهم این است که اگر دوربین شما تاریخ اتوماتیک عکس را وارد نمیکند بهتر است به طور مثال از روزنامه تاریخ روز استفاده کنید و آن را داخل عکس قرار دهید. سپس بعد از اسباب کشی دوباره از وسایل با تاریخ روز عکس بگیرید. این یکی از روش هایی است که میتوانید هزینه خسارت را از شرکت دریافت کنید.

برای عضویت در کانال اعلام بار اصفهان اینجا کلیک کنید.

 

نظر خود را بنویسید

avatar