راهنمای خرید ابزار آلات ساختمانی

راهنمای خرید ابزار آلات ساختمانی

بدون ابزار آلات ساختمانی مدرن، نمی‌توانیم تقاضا برای ساخت‌وساز جدید یا بهتر را برآورده کنیم – اما چگونه می‌توان ابزار مناسب را برای کار به دست آورد؟ما به عنوان بهترین عمده فروش ابزار ساختمانی می‌خواهیم مطمئن شویم که شما بیشترین بهره را از تجهیزات خود می‌برید، بنابراین در این مقاله نکاتی را برای خرید ابزار آلات ساختمانی گردآوری کرده‌ایم.

راهنمای خرید ابزار آلات ساختمانی

 • ابزارهای مناسب را پیدا کنید

یکی از حیاتی‌ترین بخش‌های فرآیند خرید این است که دقیقاً بدانید چه ابزاری برای کار شما بهترین است.تجهیزات ساختمانی متفاوت هستند، بنابراین در نظر بگیرید که چه کاری میخواهید انجام دهید، کجا آن را انجام خواهید داد و این کار به چه قدرتی نیاز دارد و با در نظر گرفتن این موارد ابزار مناسب را انتخاب کنید.به عنوان مثال، اگر به اره برای برش چوب نیاز دارید، بسته به اینکه کار شما محدود است یا حجیم، میتوانید اره دستی ساده و یا اره برقی خریداری کنید.

 • بودجه خود را تنظیم کنید

یکی دیگر از بخش های حیاتی در فرآیند خرید ابزار آلات ساختمانی، ایجاد یک بودجه ثابت است.تجهیزات ساخت و ساز با کیفیت می توانند گران باشند، بنابراین اگر از قبل بدانید چقدر پول دارید، میتوانید متناسب با بودجه خود بهترین را انتخاب کنید.اگر پول کافی برای خرید تجهیزات با کیفیت ندارید، به جای خرید، آن را اجاره کنید.

راهنمای خرید ابزار آلات ساختمانی

 • استفاده حرفه ای یا شخصی؟

در ظاهر، هیچ تفاوتی بین ابزارهای حرفه ای و ابزارهایی که برای پروژه های شخصی کوچک استفاده می کنید، وجود ندارد.با این حال، یک دنیا تفاوت از نظر بودجه و کیفیت وجود دارد!این بیشتر به این دلیل است که ابزار آلات حرفه ای برای کار در مدت طولانی تری طراحی شده اند.دریل برقی که قرار است برای چندین ساعت در روز توسط یک خدمه ساخت و ساز استفاده شود، باتری بزرگتر، سنگین تر و گشتاور و دقت بیشتری نسبت به یک دریل برقی مقرون به صرفه دارد.

بنابراین، ابزارآلات ساختمانی حرفه ای و شخصی، از نظر کیفیت و دوام با هم متفاوت هستند.توجه داشته باشید ،این بدان معنا نیست که نمی توانید ابزار ساختمانی در سطح حرفه ای را برای پروژه شخصی خود خریداری کنید.فقط مطمئن باشید که با بودجه شما مطابقت دارد.

علاوه بر این، برخی از ابزارآلات ساختمانی بیش از حد حجیم و بزرگ هستند که برای پروژه های خانگی مناسب نیستند.برخی از اره‌های بزرگ، ابزارهای برقی و موارد مشابه بیشتر به سایت‌های ساختمانی منتقل می‌شوند و برای خانه شما مناسب نیستند.

 • ثابت یا متحرک

به ابزار قابل حمل نیاز دارید یا ثابت.مسلم است که ابزارهای سنگین تر قدرت بیشتری را ارائه می دهند و برای کارگاه ها یا سایت های بزرگ بهتر هستند.ابزارهای سیار نیز می توانند عالی باشند، به خصوص اگر آنها را با یک باتری با ظرفیت بالا جفت کنید و یک جعبه ابزار برای ذخیره آنها داشته باشید.

اکثر پیمانکاران از ابزارهای قابل حمل استفاده می کنند و آنها را از کاری به کار دیگر با خود همراه دارند.از طرف دیگر، برخی ممکن است ابزارهای سنگین تری داشته باشند که در کارگاه خانگی خود نگهداری می کنند.هر یک از این گزینه ها خوب است، اما نکته مهم این است که قبل از هر نوع خریدی به این فکر کنید که از ابزار خود در چه محیطی استفاده می کنید.

فهرست ابزارهای ضروری ساختمانی

ابزارآلات ساختمانی

ابزار آلات ساختمانی با هم متفاوت هستند و هریک برای کاربردی خاص طراحی شده اند.در اینجا برخی از ابزارهای ضروری ساختمانی که ممکن است برای کارهای مختلف به آن نیاز داشته باشید، آورده شده است.

 • چکش: چکش ها برای کوبیدن میخ ها استفاده می شوند.چکش‌ها انواع مختلفی دارند.
 • آچار: آچار یک ابزار فلزی است که به پیمانکار اجازه می دهد با چرخاندن ابزار، مهره را سفت یا شل کند.
 • اره: اره های دستی ابزارهای اصلی ساختمانی هستند که می توانند الوار و در موارد نادر فلز نازک مانند آلومینیوم را برش دهند.
 • بیل: بیل را می توان برای حفاری خاک استفاده کرد.
 • متر: متر به کارگران ساختمانی اجازه می دهد تا اندازه ها و فواصل عناصر مختلف را به دقت اندازه گیری کنند.
 • انبردست: انبردست دارای فک های سنگین اما باریک در انتهای یک جفت دسته است که می تواند فشاری را برای پیچاندن و باز کردن مهره ها و پیچ ها وارد کند.
 • دریل: دریل های برقی ابزارهای ساختمانی فوق العاده ای هستند که در انواع سیمی و بی سیم وجود دارند.هر دو از نیرو برای چرخاندن سریع مته استفاده می‌کنند تا سوراخ کوچکی روی موادی مانند چوب یا فلز ایجاد شود.

اینها فقط چند مورد از پرکاربردترین ابزارهای ساختمانی هستند.برای خرید ابزار ساختمانی از طریق همین سایت اقدام نمایید.

نظر خود را بنویسید

avatar